Časopis Kolovrat vyzpovídal Vořecha

Zveřejněno: 8. březen 2018

V březnu se mnou vyšel rozhovor v magazínu Kolovrat. Někdy si říkám, že je těžké vtěsnat celý svůj život do pár odstavců, navíc jsem se v pohanském magazínu nemohl zdržet osobnějšího tónu v otázkách pohanství, o kterých veřejně příliš nemluvím (považuji své vnímání duchovna za poměrně intimní), a tak vznikl rozhovor, který by mohl trochu bouřit vody a spíše klást otázky nové. Každopádně jeho hlavním cílem bylo představit nové členy kapely, živák písně Pogreb a pozvat vás na pražský koncert s PHS.

Originál je k přečtení na stránkách Kolovratu, nebo zde v našem archívu.

Za Drugu Vořech.

Reportáž z Notování 2017

Zveřejněno: 8. říjen 2017

Jak slyšel naše vystoupení na Notování v nové sestavě moderátor Country rádia, reportér Folktime.cz a můj kamarád v jedné osobě Miloš Keller? Dočtete se v jeho reportáži. Kapela hrající 8 let asi těžko může být prvotně okouzlena pohanstvím, ale promíjíme mu to, protože nám SKORO DAL HLAS a přinejmenším nás jeho reportáž pobavila. Za Drugu Vořech.

Miloš Keller chválí Pramenům a vílám

Zveřejněno: 30. říjen 2016

Zdá se, že pro Miloše Kellera, moderátora Country rádia a redaktora portálu Folktime.cz, jsme od vydání předchozí nahrávky Tři písně docela vyzráli k lepšímu. Přečíst si tak můžete jeho krátkou recenzi na novou desku Pramenům a vílám uveřejněnou v říjnu na portálu Folktime.cz.

Koncerty

  • 16. červen 2018, 14:00
    Bitva Nižbor - festival otevře...
  • 22. září 2018
    FAJR - festival Ohně a Meče

CD Pramenům a vílám

Partneři

 

Logo ČPS
© 2018 Kapela Druga   |  Joomla Templates by   Joomzilla.com
Back to Top