Hledáme ženskou s hlasem jako zvon

Zveřejněno: 6. listopad 2018

O čem by byly naše písně bez ženské něhy nebo temperamentu? Umíte si nás představit bez krásného ženského zpěvu? 

Hledáme proto zpěvačku - láska ke starým příběhům, historii, fantasy literatuře a mýtům jsou vítány. Chceš-li vědět víc, napiš nám prosím email (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Ukázky z naší tvorby si lze snadno poslechnout na:

Pokud sama nezpíváš, ale někoho takového znáš, dej mu o nás prosím vědět. Nebo alespoň sdílej naši prosbu. Už jen tím nám lze pomoci.

Moc děkujeme.

Vydařený ústecký Večírek

Zveřejněno: 26. říjen 2018

Ústecký Pohanský večírek se vydařil. Významným dílem k tomu přispěl Fendr, který odehrál v úvodu svůj písničkářský set, a stejně tak nám příjemné zázemí vytvořil tým čajovníků Vysmátý žáby, v níž se koncert v pátek 12.10.2018 konal. Překvapilo nás, kolik z vás přijelo vlakem nebo autem až z Prahy. Rozhodně vám všem děkujeme za skvělou atmosféru naplněnou horkým čajem, sladkou medovinou a spoustou hudby. Plánujeme další Pohanské večírky, a tak nám můžet zkusit napsat (třeba na Facebooku), kam se za Vámi máme příští rok vydat. Mezitím si můžete vychutnat několik fotografií z ústeckého koncertu.

Poděkování Luned

Zveřejněno: 23. říjen 2018

Možná jste už na někde zaslechli, že jsme se v těchto dnech rozloučili s naší zpěvačkou Luned. Je to pravda. Na pódiu ji s námi ještě potkáte a určitě si její hlas budete moci vychutnat i na nové chystané studiové nahrávce. Tímto jí veřejně děkujeme za roční působení v Druze, během kterého jsme s ní prožili skvělé chvíle ve zkušebně, na pódiu i jinde.

Koncerty

  • 30. listopad 2018
    Literární večer
  • 15. prosinec 2018
    Pohanský večírek v Praze
  • 11. duben 2019
    Blavicon 2019

CD Pramenům a vílám

Partneři

 

Logo ČPS
© 2018 Kapela Druga   |  Joomla Templates by   Joomzilla.com
Back to Top